Kadeřnictví

Naše kadeřnice se pravidelně školí, aby jste měli to nejlepší z nás

Vaše vlasy jsou naše vášeň!

V našem Studiu de Soins Vám nabízíme kompletní kadeřnické služby dámské, pánské i dětské. Pracujeme výhradně s profesionální značkou Wella Professionals. Naše kadeřnice se pravidelně zůčastňují seminářů a workshopů, aby Vám mohly vždy poskytnout tu nejlepší péči.

Kompletní nabídku kadeřnických služeb najdete v našem ceníku.

Úrovně kadeřníků

Naši kadeřníci se pravidelně účastní workshopů a seminářů pro Vaši maximální spokojenost. Pracujeme jako tým, vzděláváme se navzájem a tím posouváme své hranice dál. Každý máme svůj osobitý styl a věříme, že u nás najdete i vy ten svůj.

Trvá to někdy stovky hodin, aby si i nadaný člověk osvojil techniky a rychlost. Naši začínající kadeřníci nejprve stříhají a barví na umělých hlavách než dostanou příležitost stříhat a barvit klienty. Pod dohledem zkušenějších kolegů však bude výsledek vždy perfektní.

Na úroveň Senior se naši kadeřníci dostanou až po několika měsících praxe pod dohledem Anet. Pomohou Vám s diagnostikou a poradí s péčí o Vaše vlasy, aby jste vždy odcházeli s překrásnými vlasy.

Kadeřníci úrovně Creative mají za sebou již několik let zkušeností. S vlasy dokáží opravdové umění a jsou naprostými odborníky. Očekávat můžete nadstandartní služby a na jejich termín se vyplatí počkat.

Náš tým kadeřníků

Aneta

Zakladatelka, Creative Director

Kristin

Senior stylist

Romana

Senior stylist junior